Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Informacje dla Rodziców

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: piątek, 09 kwiecień 2021
Marta Knaź-Nowak

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że istnieje możliwość odbioru z przedszkola pakietów edukacyjnych. Można zgłaszać się po nie w godzinach pracy przedszkola tj. 5:30-16:00.

Umowy na przyszły rok, które przesłaliśmy do Państwa drogą mailową można dostarczyć do przedszkola do dnia 16.04.2021 r.

Zachęcamy także do zapoznania się z listem, który do pobrania jest poniżej.

List do Rodziców

Zamknięcie przedszkola od 29 marca

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: czwartek, 25 marzec 2021
Marta Knaź-Nowak
InformacjaDrodzy Rodzice!
W związku z nowymi obostrzeniami wprowadzonymi przez Rząd RP informujemy, że od poniedziałku 29.03.21 do 9.04.21 przedszkole będzie nieczynne.
Zgodnie z podanymi przez Ministerstwo wytycznymi z opieki przedszkolnej mogą nadal korzystać dzieci osób zatrudnionych w sektorze medycznym i służbach porządkowych.
Rodziców zatrudnionych w wyżej wymienionych sektorach chcących zapisać swoje dziecko na dyżur prosimy o kontakt telefoniczny do dnia 26. marca do godz. 11:00 pod nr telefonu ☎ 572 529 201

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: środa, 23 grudzień 2020
Marta Knaź-Nowak
Życzenia

Konkurs!

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: piątek, 30 październik 2020
Marta Knaź-Nowak

Czerwony Kapturek, Kubuś Puchatek, a może bardziej współcześni jak Elza, Strażak Sam lub Spider-Man? Jacy są Wasi ulubieni bohaterowie bajek?

Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek, który obchodzić będziemy 5 listopada chcemy zaprosić Was do udziału w konkursie. Wykorzystajcie swoją wyobraźnię, pomysłowość i kreatywność i przenieście się do Bajkowej Krainy.
Czekamy na Wasze zdjęcia! 

Podkategorie