Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Grupa Czerwona

Kategoria: Grupy przedszkolne Opublikowano: środa, 26 marzec 2014 Super User

Informacja na temat Grupy Czerwonej Niepublicznego Przedszkola ORZEŁKI w Gnieźnie

   Grupa Czerwona obejmuje dzieci z  rocznika 2014, wychowawcami grupy są mgr Beata Minta  i mgr Ewa Jóźwiak.
 
    Każdego dnia wyruszamy w  podróż w świat nauki i zabawy, poprzez kreatywne zabawy i eksperymenty zdobywamy wiedzę o otaczającym świecie. W toku codziennych zajęć dydaktycznych rozwijamy mowę i myślenie, poznajemy  pojęcia matematyczne wg programu "Dziecięca matematyka" oraz zdobywamy pierwsze doświadczenia z literami i cyframi realizując zajęcia wg Metody Dobrego Startu. Dbamy również o rozwój naszych zdolności plastycznych, muzycznych, tanecznych oraz sprawność fizyczną uczestnicząc codziennie w zajęciach gimnastycznych. Dużą część dnia, jeśli tylko pozwala nam na to pogoda, spędzamy na naszym placu zabaw lub na spacerach. 

     Oprócz zajęć dydaktycznych i nauki języka angielskiego mamy liczne zajęcia dodatkowe: religia,  autoprezentacja, nauka dobrych manier, zajęcia rytmiczne. Nad naszym prawidłowym rozwojem czuwają logopeda , psycholog i fizjoterapeuta.

    Czeka nas pracowity, ale bardzo ciekawy rok. Mamy do zrealizowania mnóstwo zadań i pomysłów- zabawy z literaturą, zajęcia kreatywne, teatralne, kulinarne, wizyty ciekawych gości, wyjścia i wycieczki. Wierzymy, że każdy przedszkolak z grupy „Czerwonej” będzie się świetnie bawił i rozwijał swoje zdolności i talenty.

 

             

 

 

 

ROZKŁAD ZAJĘĆ GRUPA CZERWONA

RAMOWY ROZKŁAD DNIA GRUPY CZERWONEJ

 

Odsłony: 6047