Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Grupa Biała

Kategoria: Grupy przedszkolne Opublikowano: wtorek, 07 październik 2014 Marta Knaź-Nowak

Informacje na temat Grupy Białej Niepublicznego Przedszkola Orzełki w Gnieźnie

   Grupa Biała jest najmłodszą grupą w naszym przedszkolu, uczęszczają do niej dzieci 2,5 i 3-letnie. Łącznie grupa liczy 16 osób (7 dziewczynek i 9 chłopców). Wychowawcami grupy są panie Kinga Kujawska i Iwona Widerska.

   Dzieci przychodzą do przedszkola chętnie i uczestniczą w różnych zabawach i zajęciach. Uczą się zasad współżycia w grupie,starają się być samodzielne, dbają o zabawki, porządek w sali, ładnie zjadają posiłki oraz co najważniejsze zawierają nowe znajomości i przyjaźnie. Maluszki uczestniczą w zajęciach dodatkowych, takich jak: religia,język angielski i rytmika. Najwięcej radości sprawiają im jednak różnego rodzaju zabawy ruchowe, z nauką tańca i śpiewem piosenek. Bardzo lubią wykonywać również prace plastyczne z zastosowaniem rożnych technik plastycznych, które chętnie, z ogromną ciekawością poznają  i w które bardzo się angażują. Każdy dzień spędzony w przedszkolu jest nową przygodą, pełną radosnych, wspólnych zabaw,spacerów, ale także zajęć dydaktycznych, dzięki którym dzieci poznają otaczający nas świat.

   Nasze maluszki otaczamy opieką, przytulamy i razie potrzeby pocieszamy, gdy mają słabszy dzień. Dzieciaczki są bardzo ciekawe świata i ludzi, chętnie poznają przedszkolne zasady i zwyczaje. Wszyscy razem tworzymy zgraną, wesołą grupę,dzięki czemu atmosfera w naszej sali jest wspaniała, a dzieci czują się tu bezpiecznie i swobodnie.
 

 
 

 

RAMOWY ROZKŁAD DNIA GRUPY BIAŁEJ

ROZKŁAD ZAJĘĆ GRUPA BIAŁA

 

 

Odsłony: 5822